koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

ÚVOD   PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

TELEFONNÍ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

 

 

 

Softwarový expresní hovor VoIP              Klikněte zde pro více informací o Express Talk VoIP Softphone

Express Talk funguje jako telefon a umožňuje vám telefonovat prostřednictvím počítače. Můžete zavolat komukoli přes internet, který má také nainstalován softphone. Můžete také volat  na běžná  telefonní čísla, pokud jste se zaregistrovali u širokopásmové telefonní společnosti nebo máte VoIP PBX. Připojte webovou kameru a Express Talk bude fungovat jako videotelefon. Tento produkt se může integrovat s řadou dalších  aplikací.

 

 

Automatizované vytáčení hovorů             

Express Dial Telephohone Dialer je ideální pro automatické vytáčení velkého seznamu telefonních čísel. Může se např. jednat o uvítací volání pro nové zákahzníky, sdělování určité informace v rámci zákaznické podpory,  telefonní ankety a průzkumy, nabídky.

 

 

TRx Single Line Call Recorder                 Klikněte zde pro více informací o TRx Single Line Call Recorder              

TRx je program nahrávání telefonních hovorů pro zařízení Windows, Mac OS X a Windows Mobile. Tento software umožňuje ruční nahrávání telefonních hovorů a může také fungovat jako systém zobrazení ID volajícího a umožňuje vám také pozdržovat hovory a přehrávat zprávy nebo hudbu.

 

 

Systém telefonního diktátu DialDictate    Kliknutím sem získáte další informace o systému telefonního diktátu DialDictate

Tento systém telefonního diktátu vám a dalším uživatelům umožňuje vytáčet do počítače, na kterém je spuštěn program DialDictate, a zaznamenat diktát. Nahrávejte, přehrávejte, upravujte a spravujte soubory stisknutím čísel na klávesnici telefonu. Po dokončení záznamu DialDictate okamžitě pošle diktát vaší písařce k přepisu e-mailem, místní počítačovou sítí nebo přes internet.

 

 

Přehrávač IMS On-Hold                             Klikněte zde pro více informací o IMS On-Hold Messages Player

IMS je počítačem ovládaný telefonní přehrávač vzkazů a hudby pro Windows nebo Mac. Tento software míchá a přehrává zprávy a hudbu v reálném čase, aby si to vaši volající mohli při čekání nebo přepojovaní poslechnout. Správa pomocí počítače vám dává spolehlivou kontrolu nad tím, jaké vzkazy a kdy se budou přehrávat. Ideální pro sdělení nebo promoční akce citlivé na datum a čas.

 

 

Telefonista IVM                                          Klikněte zde pro více informací o IVM Answering Attendant

IVM je telefonní hlasová pošta, obsluha hovorů a program interaktivní hlasové odezvy (IVR). Připojuje se k telefonu pomocí profesionální telefonní karty, hlasového modemu nebo služby VoIP. IVM může přehrát menu volajícím, přesměrovat příchozí hovory během pracovní doby nebo působit jako záznamník a přijímat zprávy pro více hlasových schránek a zaznamenávat všechna volání s datem, časem a informacemi o volajícím.

 

                                                                   Klikněte zde pro více informací o VRS Multichannel Voice Recorder
Vícekanálový zvukový a telefonní záznamník VRS                              

VRS je profesionální aplikace pro nahrávání hlasu, která se používá pro nahrávání telefonní linky, protokolování rozhlasových stanic, nahrávání v kontrolních místnostech a mnohem více pro počítače se systémem Windows nebo Linux. Tento vícekanálový software pro záznam zvuku může nahrávat až 64 zvukových kanálů současně s automatickým spuštěním a zastavením, pokud je to nutné. VRS je vybaven digitálním zpracováním signálu pro zlepšení srozumitelnosti hlasu a automatické řízení úrovně. Nahrávky jsou automaticky komprimovány pro archivaci. Později je lze vyhledávat podle data, času, řádku nebo jiných dat.

 

 

Virtuální PBX systém Axon                         Klikněte zde pro více informací o Axon Virtual PBX System

Axon je virtuální ústředna pro Windows nebo Linux navržená pro správu hovorů v obchodním nebo call centru. Každá firma, ať už malá nebo velká, může nyní implementovat škálovatelnou pobočkovou ústřednu založenou na VoIP instalací tohoto softwaru na libovolném počítači. Software funguje jako plně vybavený telefonní přepínač připojující se k telefonním linkám a pobočkám pomocí nejmodernější technologie VoIP.

 

 

Quorum Call Conferencing Software           Kliknutím sem získáte další informace o softwaru pro konferenční hovory           

Quorum je software, který funguje jako telefonní konferenční server na jakémkoli počítači se systémem Windows. Volající volají na server a připojují se k telefonním konferencím. Volající se mohou připojit ke konferenčnímu hovoru pomocí standardních nebo VoIP linek na externích telefonních číslech nebo prostřednictvím kancelářského telefonního systému. Počet lidí, kteří se mohou připojit ke konferenčnímu hovoru, je omezen pouze vaší šířkou pásma.

 

 

                                                                            vox

Měnič hlasu v reálném čase nebo nahrávkách

Pomocí Voxal Voice Changer upravte, změňte a zamaskujte svůj hlas při telefonování přes Skype (nejenom), v jakékoli aplikaci nebo hře, která používá mikrofon, k přidání další dimenze kreativity. Vytvářejte neomezené vlastní hlasové efekty. Aplikujte efekty v reálném čase pomocí mikrofonu nebo na již existující soubory (hudební skladby aj.). Knihovna zvukových efektů. Překladač hlas – text.

 

 

                                                                           Click here to download Uplink Skype to SIP Adapter

 Uplink Skype To Sip Converter

Uplink spojuje VoIP hovory protokolu SIP s proprietární telefonní sítí Skype. Funguje to oběma směry. Protokol SIP se stal průmyslovým standardem pro VoIP, zatímco  IP telefon 'Skype' má téměř kultovní následování na trhu s mládeží.

 

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (bude anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět