koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD   PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

 

ZÁZNAMOVÝ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

wavepad_thumb

Profesionální editace zvuku

Nahrávejte, upravujte a přidávejte efekty do zvukových souborů a podcastů pomocí WavePad Sound Editor. Pomocí funkce zvukové záložky a regiony byste mohli rychle a efektivně editovat třeba i obvyklý pětihodinový projev Fidéla Castra!?

 

 

appicon

Stolní nahrávání videa z počítače

Nahrávejte video ze svého počítače pomocí programu Debut Video Recording System. Platí to i pro živé vysílání internetové televize nebo třeba online distanční výuku.

recordpad_thumb

Nahrávání zvuku

Profesionálně nahrávejte hlas nebo hudbu pomocí RecordPad a mikrofonu. Nahrávání můžete přerušovat a automaticky okamžitě odesílat až 3 způsoby současně – přes e-mail, ftp a do vybrané složky na počítači. Lze proto používat i místo psaní či telefonování jako bleskovou hlasovou poštu. Parametry nahrávání a komprimace můžete upravovat. Export na sociální sítě.

 

 

soundtap_thumb

Stolní záznam zvuku z počítače

SoundTap Streaming Audio Capture převede jakýkoli zvuk přehrávaný z vašeho počítače na zvukové soubory. Platí to i pro živě vysílaní internetové televize nebo rozhlasu nebo online distanční výuku. 

 

Aplikace zvukových efektů

Pomocí Voxal Voice Changer zamaskujte svůj hlas při telefonování přes Skype (nejenom). Vytvářejte vlastní hlasové efekty. Aplikujte efekty i na již existující soubory (hudební či hlasové) nebo počítačové hry. Knihovna efektů. Audio nahráváni. E-mail a export nahrávek na sociální sítě. Překladač textu na hlas (v úvodním nastavení anglicky).

 

 

expressdictate_thumb

Záznam diktátů

Zaznamenejte a odešlete diktáty vaší pisařce pomocí Express Dictate.  Poté pro přepis odešlete do Express Scribe.

 

goldenrecords_thumb

Vícestopé nahrávání a Midi

Nahrávejte vokály a nástroje současně pomocí MixPad Multitrack Recorder. Také pro Midi soubory.

 

 

Stáhněte si webový server Dictate Internet Dictation Server

Internetový diktátový systém

Web Dictate umožňuje uživatelům nahrávat, upravovat a odesílat diktát z jakéhokoli webového prohlížeče s podporou Java. Tento webový diktátový server je ideální pro velké organizace, jako jsou školy, nemocnice a laboratoře, kde nejsou počítače přiřazeny, nebo pro společnosti se vzdáleným či cestujícím personálem. Webový diktát může pojmout 1 až 10 000 uživatelů. Jednoduše nainstalujte Web Dictate do počítače s Windows a přidejte uživatele. Poté zadáte uživatelům adresu serveru (URL) a přihlásí se pomocí svého webového prohlížeče.

 

Klikněte zde pro více informací o TRx Single Line Call Recorder

Záznamník pro 1-kanálové ukládání                   

TRx Single Line Call Recorder je program jednokanálového nahrávání  telefonních hovorů pro zařízení Windows, Mac OS X a Windows Mobile. Tento software umožňuje ruční nahrávání telefonních hovorů a může také fungovat jako systém zobrazení ID volajícího. Umožňuje vám také pozdržovat hovory a přehrávat zprávy nebo hudbu.

 

 

Zdarma ke stažení programovatelného audio rekordéru a přehrávače AudioTime

Naplánuje nahrávání a přehrávání zvuku

Program AudioTime umožňuje naplánovat počítač se systémem Windows tak, aby nahrával nebo přehrával zvuk v určitých datech a časech. Může přehrávat soubor během záznamu a nahrávat nebo přehrávat více souborů najednou (pokud máte nainstalovánu více než jednu zvukovou kartu).  AudioTime je ideální pro rozhlasové stanice, které pravidelně potřebují nahrávat síťové programy v pevnou dobu.

Klikněte zde pro více informací o VRS Multichannel Voice Recorder

Vícekanálový audio/telefonní záznamník

VRS Telephone & Voice Recording  je profesionální aplikace pro nahrávání hlasu, která se používá pro nahrávání telefonní linky, protokolování rozhlasových stanic, nahrávání v kontrolních místnostech a jinde pro počítače s Windows nebo Linux. Tento vícekanálový software pro záznam zvuku může nahrávat až 64 zvukových kanálů současně s automatickým spuštěním a zastavením, pokud je třeba. VRS je vybaven digitálním zpracováním signálu pro zlepšení srozumitelnosti hlasu a automatické řízení úrovně. Nahrávky jsou automaticky komprimovány pro archivaci. Později je lze vyhledávat podle data, času, řádku nebo jinak.

 

msrs_thumb

Záznamník pro vícekanálové ukládání

MSRS Conference and Court Recording System je výkonný vícekanálový hlasový záznamník ideální pro nahrávání na jakémkoli fóru s více mikrofony. Vhodné pro digitální soudní záznam, depoziční záznam nebo záznam schůzky či konference. MSRS má schopnost zaznamenat až 32 samostatných vstupů zvukového kanálu do jednoho nebo více souborů pro každý kanál. Umožňuje pak odesílat záznamy pro přepis nebo archivaci pomocí FTP, e-mailu nebo počítačové sítě. MSRS byl navržen pro záznam mnoha kanálů ze stejné místnosti. Pro nahrávání z různých samostatných zdrojů může být vhodnější záznamový systém VRS.

 

 

 

 

Kamerový systém

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms. Pro větší bezpečnost vytvořte monitorovací systém pro sledování aktivit v blízkosti domu, firmy, v maloobchodě. Proměňte webovou kameru na chůvu vašeho ditětě. Lze kombinovat s poplachovým systémem

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět