koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 ÚVOD   PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

PŘEVODNÍKOVÝ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

 

 

appicon

Převést video

Prism je snadno použitelný převaděč videa pro převod video souborů do mnoha různých formátů. Má zároveň základní funkce video-editoru a další. Export do sociálních sítí.

 

switchicon

Převést zvuk

Switch dokáže  komprimovat a kódovat zvukové soubory ze všech populárních formátů zvukových souborů, včetně mp3, wav, wma, flac. Převod z videa na audio. Export přes e-mail, ftp a na sociální sítě.

Nevyhazujte své vzpomínky

Golden Videos je software, který vám pomůže převést vaše staré nahrávky na videokazetách VHS na DVD nebo na digitální soubory při co nejvyšší kvalitě.

 

gricon

Převést vinylové desky

Převeďte své staré vinylové desky a audiokazety na digitální mp3 soubory pomocí Golden Records. Nebo převeďte alba na CD a vdechnete tak svým starým oblíbencům nové životy.

 

appicon

Převést obrázky

Převést, otáčet a měnit velikost fotografií. Převod obrázků mezi širokou škálou formátů, včetně jpg, tiff, png, gif, pdf. Vyspělý vodotisk pro copyright nebo na efekt. Skvělý nástroj pro sdílení fotografií. To umí Pixillion.

 

 

rip_icon

Převod CD do MP3

Převeďte zvukové stopy ze zvukových CD na vysoce kvalitní digitální zvukové soubory wav nebo mp3 uložené na pevném disku. Pomocí Express Rip.

appicon

Převod 3D sítí

Spin 3D je snadno použitelný převodník 3D ok, který převádí do/z různých formátů včetně STL, 3DP, 3MF, OBJ a PLY.

 

appicon

Převést dokumenty

Doxillion je víceformátový převodník souborů dokumentů, který se velmi snadno používá pro převod textových dokumentů a obsahuje dávkový převodník pro rychlou hromadnou konverzi souborů.

 

burnicon

Software pro vypalování disků

Software Express Burn umožňuje rychlé a snadné vytváření disků CD, DVD a Blu-ray. Údajně nejrychlejší kvalitní vypalovačka na světě.

 

 

appicon

Převést archivní soubory

S Express Zip můžete snadno vytvářet nové soubory zip nebo převádět jiné komprimované typy souborů (např. Rar, dehet, gz) na soubory zip pro snazší sdílení a kompatibilitu.

 

appicon

Software tiskárna PDF

Pomocí Bolt PDF Printer můžete snadno vytvářet soubory PDF. Jednoduše vyberte Bolt PDF z nabídky tisku v jakékoli aplikaci a Bolt vytvoří soubor PDF.

 

 

 

 

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět