koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

KOMUNIKAČNÍ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

Zdarma ke stažení programovatelného audio rekordéru a přehrávače AudioTime

Naplánuje nahrávání a přehrávání zvuku) 

Program AudioTime umožňuje naplánovat počítač se systémem Windows tak, aby nahrával nebo přehrával zvuk v určitých datech a časech. Může přehrávat soubor během záznamu a nahrávat nebo přehrávat více souborů najednou (pokud máte nainstalovánu více než jednu zvukovou kartu).  AudioTime je ideální pro rozhlasové stanice, které pravidelně potřebují nahrávat síťové programy v pevnou dobu.

 

 

Klikněte zde pro více informací o Axon Virtual PBX System

Virtuální PBX systém

Axon je virtuální ústředna pro Windows nebo Linux navržená pro správu hovorů v obchodním nebo call centru. Každá firma, ať už malá nebo velká, může nyní implementovat škálovatelnou pobočkovou ústřednu založenou na VoIP instalací tohoto softwaru na libovolném počítači. Software funguje jako plně vybavený telefonní přepínač připojující se k telef. linkám a pobočkám pomocí nejmodernější technologie VoIP.

 

Klikněte zde pro více informací o VRS Multichannel Voice Recorder

Vícekanálový zvukový a telefonní záznamník

VRS Telephone and Voice Recording  je profesionální aplikace pro nahrávání hlasu, která se používá pro nahrávání telefonní linky, protokolování rozhlasových stanic, nahrávání v kontrolních místnostech a mnohem více pro počítače se systémem Windows nebo Linux. Tento vícekanálový software pro záznam zvuku může nahrávat až 64 zvukových kanálů současně s automatickým spuštěním a zastavením, pokud je to nutné. VRS je vybaven digitálním zpracováním signálu pro zlepšení srozumitelnosti hlasu a automatické  řízení úrovně. Nahrávky jsou automaticky komprimovány pro archivaci. Později je lze vyhledávat podle data, času, řádku a jinak. 

 

 

Stáhněte si webový server Dictate Internet Dictation Server

Internetový diktátový systém      

Web Dictate umožňuje uživatelům nahrávat, upravovat a odesílat diktát z jakéhokoli webového prohlížeče s podporou Java. Tento webový diktátový server je ideální pro velké organizace, jako jsou školy, nemocnice a laboratoře, kde nejsou počítače přiřazeny, nebo pro společnosti se vzdáleným nebo cestujícím personálem. Webový diktát může pojmout jednoho až 10 000 uživatelů. Jednoduše nainstalujte Web Dictate do počítače se systémem Windows a přidejte uživatele. Poté zadáte uživatelům adresu serveru (URL) a přihlásí se pomocí svého webového prohlížeče. 

 

Klikněte sem a stáhněte si hlasový e-mailový systém Vemail

Hlasové e-maily

Software Vemail umožňuje nahrávat a odesílat zvukové zprávy a poznámky pomocí běžných emailů z PC nebo Pocket PC. Zadejte e-mailovou adresu a během hovoru stiskněte a podržte klávesu F6. Po dokončení nahrávání bude zpráva komprimována a automaticky odeslána jako e-mail. Lze  přehrávat pomocí standardního přehrávače. Zvukové e-maily jsou rychlejší a osobnější než psané.

 

 

tonegen_thumb

Generování zvukových tónů 

Vytvářejte sinusové vlny, frekvence nebo bílý šum pro zvukové testovací tóny pomocí Tone Generator.

appicon

Synchronizace a nahrávání FTP

Fling je ruční nebo automatický FTP software, který pomáhá automatizovat nahrávání nebo přenos souborů.

 

Click here to download Uplink Skype to SIP Adapter

Přepojí VoIP se Skype

Uplink Skype To Sip Converter

spojuje VoIP hovory protokolu IP

s proprietární telefonní sítí Skype. Funguje to oběma směry. Protokol SIP se stal průmyslovým standardem pro VoIP, zatímco  IP telefon 'Skype' má téměř kultovní následování na trhu s mládeží.

appicon

FTP klient

Classic FTP je intuitivní a spolehlivý FTP klient, který usnadňuje odesílání souborů nebo údržbu webových stránek.

 

 

 

 

Stáhněte si Verity Parental Control Software

Sleduje aktivitu počítače dítěte

Verity Parental Control ( „Rodičovská kontrola“) umožňuje snadno a neinvazivně sledovat, co vaše děti dělají na počítači a online. Po rychlém nastavení začne Verity protokolovat používané programy, navštívené webové stránky, pořizovat snímky obrazovky a další. Všechna data jsou přístupná prostřednictvím webového rozhraní chráněného heslem. Blokujte nevhodné webové stránky a aplikace.

 

Kamerový systém                                   

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms. Pro větší bezpečnost vytvořte monitorovací systém pro sledování aktivit v blízkosti domu, firmy, v maloobchodě. Proměňte webovou kameru na chůvu vašeho ditětě. Možno kombinovat s poplachovým systémem.

 

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět